Фільтри для спецтехніки

Спецтехніка працює в складних умовах експлуатації і не завжди на якісному паливі. Догляд за нею передбачає регулярну заміну фільтрів, що продовжують життя двигуна і збільшують його потужність. Вони використовуються в сільськогосподарській і будівельній техніці, навантажувальних машинах, компресорах, верстатах різних видів, в електростанціях. Залежно від очищається середовища вони бувають:

  • гідравлічні — для захисту гідросистем;
  • масляні — для очищення мастильних матеріалів;
  • повітряні — для фільтрації повітря від піску і пилу;
  • паливні — призначені для газу, бензину, дизельного палива;
  • антикорозійні — для захисту системи охолодження.

Ефективність сучасних пристроїв, особливо оригіналів, досягає 90%, що допомагає уникнути поломок спецтехніки при використанні палива або масла неналежної якості. Повітряні фільтри для салону покращують умови роботи персоналу.

Як вибрати фільтр для спецтехніки

Засоби фільтрації відрізняються за механізмом дії. Вони бувають:

  • механічні — фільтрація відбувається через волокнистий матеріал або металеву сітку;
  • гравітаційні — забруднення осідають під дією сили тяжіння і відокремлюються від масляної маси;
  • відцентрові — спеціальні циклонні системи для сепарації;
  • магнітні — притягують феромагнітні забруднення.

При виборі слід звертати увагу на тонкість фільтрації & ndash; максимальний діаметр пропускаються частинок коливається від 1 до 60 мкм. Паливні фільтри тонкого очищення сповільнюють потік рідини, але в двигун потрапляє менше абразиву, і він довше служить при правильному догляді. Пристрої грубої очистки встановлюють відразу після бака.

Паливні сепаратори для дизеля можуть мати функцію підігріву, що зручно при роботі в зимовий період. Якщо у вас виникли труднощі з вибором запчастин на заміну, звертайтеся до наших менеджерів. Вони нададуть вам всю необхідну інформаційну підтримку про комплектуючих з нашого каталогу.

Чому краще купити оригінал

Багато оригінальних фільтри проводяться за спеціальними беськлєєвим технологіям, тому при використанні вони не пошкоджуються агресивними компонентами палива або мастильного кошти, а також на них не впливають перепади температур. Корпуси оригіналів виготовляють з алюмінію або синтетичних матеріалів, а герметичність досягається завдяки ультразвукової або лазерної зварюванні. Деякі моделі мають антикорозійне покриття.

Аналоги відрізняються від оригіналів нижчими цінами, але така економія на запчастинах може бути чревата поломкою техніки через неякісну очищення палива, повітря або мастильних матеріалів.

В наших каталогах представлені оригінальні моделі від надійних виробників: Wix, Donaldson, Sf filter, Fleetguard, Mann. Фахівці ТОВ "Універсал Сервіс Україна" завжди готові надати консультацію, відповісти на всі ваші запитання про техніку і комплектуючих. У нас діє доставка по всій Україні.


Universal Service Ukraine
UA 65000 Одесса Люстдорфская дор. 92/94
servua@servua.com
+38 0482 375554