Новини

Акціонйна пропозиція за супер ціною Liebherr - 57 17 479 08


Акціонйна пропозиція, тільки у нас на складі за супер ціною Liebherr - 57 17 479 08 або  ZF - 4646 351 257

Детальніше...
Поширені причини відмови роботи двигуна: чому важливо використовувати якісні видаткові матеріали

Найчастіше споживачі спеціальної сільськогосподарської техніки пов'язують несправності гідравлічної системи з якістю застосовуваного масла. Але забувають той факт, що саме масло є індикатором того, яке техніка мала обслуговування.

Приблизно до 65 відсотків відмови гідравлічної системи відбувається через якість масла. Третина з таких відмов пов'язана з неправильним вибором мастильних матеріалів, а ще більше & ndash; через чистоти масел і якості фільтровану елементів.

Детальніше...
Для чого використовуються спеціальні мастила при технічному забезпеченні спецтехніки

Для обслуговування будь-якої техніки потрібні мастила. Природно, & nbsp; це стосується і сільськогосподарського механізмів. Головними добавками пластичних мастил є масло. Для підвищення якості експлуатації подібних матеріалів в зміст додають тверді наповнювачі.

У більшій частині мастил використовуються мило і загусники. Це солі кислот жирних різних металів. Найпоширеніші з них - це алюмінієві, літієві, кальцієві і Милове склади і їх поєднання. За загусники можна зрозуміти назву категорії пластичного мастила.

Детальніше...

В связи с распродажей складских запасов, ООО «Универсал Сервис Украина» предлагает возможность приобрести комплектующие и расходные материалы на широкий спектр техники по приятным для Вас ценам. С перечнем Вы можете ознакомится ниже:

В случае возникновения вопросов, обращаться по телефону +38 0482 331012

Детальніше...

Показано з 1 по 10 з 30 (всього 3 сторінок)
Universal Service Ukraine
UA 65000 Одесса Люстдорфская дор. 92/94
servua@servua.com
+38 0482 375554