Поширені причини відмови роботи двигуна: чому важливо використовувати якісні видаткові матеріали

Найчастіше споживачі спеціальної сільськогосподарської техніки пов'язують несправності гідравлічної системи з якістю застосовуваного масла. Але забувають той факт, що саме масло є індикатором того, яке техніка мала обслуговування.

Приблизно до 65 відсотків відмови гідравлічної системи відбувається через якість масла. Третина з таких відмов пов'язана з неправильним вибором мастильних матеріалів, а ще більше & ndash; через чистоти масел і якості фільтровану елементів.

Причини відмови працездатності двигуна в спеціальній техніці

Електричні двигуни в спеціальній техніці, як і будь-яке інше обладнання або запчастини, піддається зносу. При експлуатації можуть траплятися неполадки, поломки і т.п. Оскільки в двигуні електрична енергія перетворюється в механічну, то зрозуміло, що несправності моторів можуть бути викликані як несправностями в електричних і магнітних системах, так і дефектами в самих механізмах.

Щоб визначити поява незрозумілих звуків в спеціальній техніці, які видаються в працюючому двигуні, слід відключити електроживлення. Шум зникне і залишиться лише тертя або робота обертових вузлів. Якщо ви почуєте вереск або скрип, яке могло не спостерігатися при малих обертах, то причина збою може бути у відсутності мастила в запчастинах, а саме підшипниках, або їх велике забруднення.

Чому важливо застосовувати якісні витратні матеріали

Сильне вібрація валу двигуна техніки, який здійснює обороти по інерції, може вказувати на знос підшипника або дисбаланс коліс вентиляторів. Всі ці проблеми може вирішити компанія ТОВ Універсал Сервіс Україна, яка займається подібними проблемами на професійному рівні вже більше 10-ти років. & Nbsp; У фірмі можна не тільки замовити послуги з ремонту або заміні запчастин, а й отримати якісне обслуговування спецтехніки. Також можна придбати витратні матеріали для обладнання, в тому числі фільтри.

Де можна придбати якісні деталі для спецтехніки

ТОВ Універсал Сервіс Україна є офіційним партнером різних міжнародних компаній-постачальників спеціальної техніки, обладнання, комплектуючих, деталей, інструменту, запчастин для техніки , а також мастил.

Професійні співробітники підприємства забезпечують максимально надійну безперебійну роботу або доставку (за бажанням клієнтів) сільськогосподарських машин і обладнання в Україні, а також якісне сервісне обслуговування та ремонт техніки в оперативні терміни. Також забезпечені сумлінні сервісні послуг.

Бригади працівників виїжджають на об'єкт автомобілях компанії, які укомплектовані необхідним інструментом. На сайті фірми також можна замовити будь-які запчастини, інструменти або мастила з доставкою по будь-якому зазначеному клієнтом адресою по всій території України.

Universal Service Ukraine
UA 65000 Одесса Люстдорфская дор. 92/94
servua@servua.com
+38 0482 375554