Для чого використовуються спеціальні мастила при технічному забезпеченні спецтехніки

Для обслуговування будь-якої техніки потрібні мастила. Природно, & nbsp; це стосується і сільськогосподарського механізмів. Головними добавками пластичних мастил є масло. Для підвищення якості експлуатації подібних матеріалів в зміст додають тверді наповнювачі.

У більшій частині мастил використовуються мило і загусники. Це солі кислот жирних різних металів. Найпоширеніші з них - це алюмінієві, літієві, кальцієві і Милове склади і їх поєднання. За загусники можна зрозуміти назву категорії пластичного мастила.

Застосування спеціальних мастил при технічному обслуговуванні

У наш час виготовляється велика кількість різних літієвих мастил. Вони виробляються на основі штучних, напівштучний і мінеральних масел. У змісті також можуть бути різні твёрдосмазочние добавки і присадки. Від складу може вирішуватися велику кількість завдань, які ставлять перед собою сервісні підприємства і промислові компанії.

Пластичні технічні мастила на базі комплексних і простих літієвих загусники задовольняють найрізноманітніші вимоги. Вони широко застосовуються в різних областях діяльності, до яких відносяться промисловість, обслуговування механічною і спеціальної техніки та ін.

Більшість мінеральних літієвих мастил застосовуються при температурному режимі від -40 & deg; С до + 150 & deg; С. При діагностиці вони показують високі робочі характеристики, мінеральні мастила дешевше синтетичних і напівсинтетичних. Хороший товар впливає на працездатність техніки і на те, коли буде потрібно проведення наступного ремонту.

Синтетичні мастила

Якщо мова йде про синтетичні спеціальних мастила і обслуговуванні техніки, то варто розуміти, що вони розроблялися ще в минулому столітті. Вартість таких технічних масел досить висока, хоча в нашій компанії при проведенні робіт і діагностиці товар надається за доступною ціною.

Високі показники термостійкості, механічній і хімічній стабільності дозволяють використовувати подібні матеріали майже у всіх вузлах спеціальної техніки, включаючи в парах типу тертя метал-гума або метал-пластмаса;.

Змащення на базі ефірів

Існує також технічні мастила, які виготовляються на основі штучних ефірних масел. Вони прекрасно працюють при високій швидкості сільськогосподарської апаратури. Однак літієві мастильні матеріали мають свої переваги, а саме:

  • стійкість до змивання водою;
  • захист від появи іржі;
  • тривалий термін працездатності;
  • шумопоглащающие властивості.

Такі горючі мастильні матеріали дозволяють техніці нормально працювати без потреби в ремонті.

Чому вигідно купувати в нашій компанії

ТОВ Універсал Сервіс Україна - це офіційний партнер багатьох міжнародних постачальників спецтехніки, устаткування, комплектуючих, деталей, інструменту, а також мастильних матеріалів.

Компанія забезпечує максимально надійну безперебійну роботу сільськогосподарських машин і устаткування в Україні, а також якісне сервісне обслуговування та ремонт спеціальної техніки в найкоротші терміни.

Мобільні бригади виїжджають на сервісних автомобілях, які укомплектовані необхідним інструментом. Окремо на сайті можна замовити будь-які деталі, інструменти або мастила з доставкою за вказаною адресою по всій території України.

Universal Service Ukraine
UA 65000 Одесса Люстдорфская дор. 92/94
servua@servua.com
+38 0482 375554